Mor Tütü Etek

Mor tütü etek modelleri için farklı alternatifler ve farklı hazırlanmış prenses tütüler bu yazımızda. Bebekler için 1 yaş doğum günü kutlamaları için hazırlanan modellerin yanında, çocuklar için bağlanarak hazırlanan mor tütü etek modellerini çok beğenen büyükler ve yetişkinler için de mor tütüler elbette var.

Binbir emek hazırlanan bu eteklerde dikiş bulunmuyor. Çoğunluğu beli lastikli olarak hazırlanan mor tütü eteklerin kimisi aşağıdaki modelde olduğu gibi, fiyonk üzerine bağlanarak da hazırlanabiliyor.

Daha süslü ve gösterişli modeller hazırlamak isteyenler için gerekli olan kristal tütü tülü, biraz fiyonk, biraz el becerisi ve sonsuz bir hayal gücü gerekli. İnternet üzerinden bu modelleri bulup satın alabileceğiniz yerler elbette var. Ancak kendi hazırladığınız bir kıyafeti giymek ya da minik yavrunuza giydirmenin hazzı elbette çok daha farklı.

Ben de tülün büyülü dünyasında gezinmek, kendimi bir prenses gibi hissetmek istiyorum diyenleri de duyar gibiyim. Mor tütü etekler yalnızca küçük çocukların prenseslik iddiasına yönelik değil, büyükler yetişkinler için de mor tütü etekler hazırl

(Visited 1 times, 1 visits today)

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.