Tütü Etek Nasıl Kombinlenir?

Tütü etekleri yalnızca balerinler ve küçük kızların doğum günlerinde giydikleri etekler olarak değerlendirmemek gerek. Çünkü bu kıyafetler çok yönlü olarak tasarlandığı için farklı kıyafet seçenekleriyle birlikte kolayca kombinlenebiliyor. Bu yazımızda birkaç şekillendirme ve tütü etek kombinleri için sizlere esin kaynağı olabilecek ipuçları bulacaksınız.

Yeniyi denemekten asla vazgeçmeyenlerin gardıroplarında kendine kolayca yer bulabilen bu cesur kıyafetler, gündelik kullanımda da kendine yaşamınızın içinde yer bulabiliyor. Mini, midi ya da maksi boylarda sunulan tütü etekler, dilediğiniz beğendiğiniz kıyafet ve aksesuarlara topuklulara da eşlik edebilir. Bilezikler, yazın vazgeçilmezi güneş gözlüklerini de aksesuar olarak ekleyebilirsiniz.

Klasik Çizgilerle Tütü Etek Kombinleri

Klasik çizgili bluzlar ile daha feminen bir görünüm oluşturmak mümkün.

İlkbaharın son günlerini yaşıyor olsak da soğuk havalar hala etkisini gösteriyor. Bu günlerde giyebileceğiniz şık kazaklar, crop top ürünler de işlevsel olabilir. Daha şık bir görünümü zıt olgularla birlikte kombinlenebilir.

Tütü Etek Deri Ceket Kombini

 

Deri ceketlerle oluşturacağınız kontras dokularla şık ve raha bir görünüm kazanmanız mümkün. İlgi çekici kıyafetler oluşturmanın en iyi yolu onların görsel olarak iyi bir kontrast oluşturması olabilir.

Baharın Müjdecisi Çiçek Desenler

Çiçek desenli gömlekler, bluzlar ile çok şık ve mevsimin enerjisini hissettirebileceğiniz kombinlerinizi tütü eteklerle tamamlayabilirsiniz. Çiçek, puantiyeli baskılı ürünlerin yumuşak tonları daha dişi bir duruş oluşturmanızı kolaylaştıracaktır.

Kot Gömlek Tütü Etek Kombini

Şık kot gömleklerle çok daha spor bir görünüm kazanmanız mümkün. Kot ile topuklu giyinebilmenin belki de en iyi yolu tütü etek kombinlerinden geçiyor.

Gündelik Kıyafetlerle Tütü Etek Kombinleri

Hemen tüm kıyafet alternatifleriyle kolayca kombinlenebilen tütü etekleri, gündelik yaşamda giydiklerinizle de birlikte kullanabilirsiniz. Daha base parçalar sıradan bir görünümün çok daha ötesinde bir görünüm kazanmanızda size fırsatlar sunabilir. T-shirtler, daha rahat kıyafetler ile birilikte farklı kombinler oluşturmak için gardırobunuzun ve hayal gücünüzün sınırlarını keşfedebilirsiniz.

(Visited 66 times, 1 visits today)

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.