Tütü Modasında Sonbahar Esintisi

Tütü eteklerin yalnızca yaz aylarının etek modellerinden biri olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Mevsim sonbahar ve sonbaharın kendine has güzelliği içinde kendinizi mevsimin prensesi yapmaya ne dersiniz? Tütü modasında sonbahar esintisi sizleri bekliyor.

pudra-tutu-sonbaharTütü eteklerin hem spor hem de büyülü bir havası olduğunu hemen tüm yazılarımda bahsediyorum. Bu yazımızda sonbaharın serin havasına biraz daha sıcak bir bakış getiren tütü etek kombininden bahsetmek istiyorum. Çoğu kimse serin sonbahar aylarında tütü etek giyilebileceğini düşünmese de kendinizi hem soğuktan koruyan hem de şık bir kombin yakalamanızı sağlayacak iyi bir alternatif var.

tutu-sonbaharŞık bir deri mont ve altında beyaz bir bluz ya da sweetshirt ile sonbaharın serin havasına meydan okuyan şık bir prensesi olabilirsiniz.

Yoğun tül kullanılan maksi tütü etek modeli beli lastikli bir model. Dolayısıyla sık beden problemi yaşayanlar için beli lastikli modeller, küçük beden değişimi yaşayanların imdadına yetişiyor. Saten astarı ve yere kadar uzanan boyu ile pudra maksi tütü etek, farklı ve sıradışı giyimi kendine bir yaşam tarzı yapmış olanların ilgisini çeken ürünlerden. tutu-sonbahar-2

Pudranın yumaşak ışıltısını etrafa yansıtan tütü modeli, özellikle sokak modasını da yakından takip edenler için denemeye değer eteklerden yalnızca biri. Hem spor hem şık hem de farklı giyinmekten çekinmeyenlere önerdiğimizi tütü eteklerin yalnızca yaz aylarının değil, aynı zamanda serin sonbahar aylarında da giyilebilecek eteklerden olduğunu unutmayın.

Sitemizde bulunan modeller, bedene özel olarak dikilerek hazırlanıyor. Tasarımından kumaşına, tülünden, ipliğine kadar iyi kalite malzemeler kullanılıyor. Sitemizde bulunan tütü etek satın al, linkini tıklayarak beğendiğiniz modelleri sipariş edebilirsiniz.

 

(Visited 425 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.