Krem Tütü Etek

Tütü modelleri arasında pek çok renk çeşidi var. Son günlerde özellikle talep edilen renklerden biri de krem tütü etek modeli oldu.
20160821_135638

Özel günlerin masalsı kıyafetlerinden olan tütü etekler, kimi zaman düğün kimi zaman nişan ya da doğum günü kutlamalarında yoğunlukla kullanılıyor. Bazı müşterilerimin taleplerini de dikkate alarak, son günlerde bekarlığa veda partilerinde de tütü etek tercih edenler bir hayli fazla. Genç kızların özel partilerinde sıradanlığın dışında hem gösterişli hem hareketli hem de rahat bir kullanım sunan tütü etekleri tercih etmelerinde pek çok sebep olabiliyor.
Modeller Çok Soft ve Rahat Taşınabiliyor20160821_135752
Krem tütü etek modeli hem şık hem de kolay taşınabilen rahat bir model oldu. Diledikleri gibi eğlenebilecekleri tütü etek modelleri sayesinde gecenin hem en çılgını hem de en rahat eğlenen kişisi olabilirsiniz.
Size Özel Dikim Avantajı
Sitemde paylaştığım modellerden dilediğinizi beğenin, sizin beden ölçülerinize özel olarak dikiyorum. Böylece bedeninize uygun olmayan kesimler sizin için artık bir sorun oluşturmayacak. Vereceğiniz beden ölçülerine özel hazırlanan modelleri size hızlı kargo seçeneği ile sunmaktayım.
Sitemdeki iletişim bölümünden mesaj atarsanız en kısa sürede vereceğiniz iletişim numaralarından size ulaşarak beğendiğiniz modeli whatsapp üzerinden birlikte kararlaştırabilir size özel sunulan dikim avantajından faydalanabilirsiniz.

(Visited 411 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.