Pembe Kurdeleli Tütü Etek

IMG-20160720-WA0000Yetişkinler için hazırladığım tütü etekler içerisinde bolca teşekkür alan ve beğenilen modellerden biri olan pembe kurdeleli, beyaz tütü etekler; yaz aylarının hızla geçtiği günlerde düğün nişan ve diğer organizasyonlarda sanırım tamamlayıcı şık birer ürün haline geldi.

Özellikle büstiyer giyenlerin etek seçeneklerinin az oluşu nedeniyle tütü modelleri onlar için vazgeçilmez ürünler olabiliyor. Ancak çok daha hareketli ve farklı, spor bir görünümde bu organizasyonlarda yer almak istiyorsanız bunun için de bulabileceğiniz tek ve en iyi yöntem tütü modelleri olabilir.IMG-20160720-WA0001

Herkesin Zevki Kadar Bedeni de Farklı

Elbette herkesin zevk, beğeni ve beden ölçüleri de farklı. Hemen hemen tüm bedenlerde dikebildiğim tütü modelleri, büyük bedenler için de hazırlanabiliyor. İnsanın yüreği büyük beden olsun, bedenin kendisinin çok da büyük bir önemi yok. Bu nedenle bedeninizin ne olduğu çok da önemli değil. Her bedene özel dikim yapıyorum.

Kabarık tütü etek giymek isteyenlerin tercihi olan pembe kurdeleli tütü etek modelinde saten astar ve kolalı kristal tül kullanılıyor. Bu ikisinden astarda fermuar detayıyla dikimini yapıyorum. Tül için ise çok daha farklı bir yöntem izliyorum. Tüm bunların birleşiminden doğan tütü etekleri müşterilerimden aldığım tebriklerle taçlandırıyorum.

(Visited 180 times, 1 visits today)

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.