Nişan İçin Beyaz Tütü Etek

Bir müşterim için hazırladığım ve gerçekten çok yakıştığını düşündüğüm pembe kurdele detaylı beyaz tütü etek modelini beğeninize sunuyorum. Hazırladığım etekten önce, birbirlerine çok yakışan, eğlenceli çiftimize bir ömür mutluluklar diliyorum. tutu-beyaz-kurdeleli-etek

Nişanlarında giymek için sipariş verdikleri pembe kurdele detayı ile hareketlendirilen beyaz tütü etek, diğer modellerden oldukça farklı. Öncelikle oldukça kabarık bir model. Aynı zamanda astar kullanımıyla son derece güvenli ve şık bir görünüme kavuştu. Bel kemeri yerine kullandığım özel çift taraflı saten geniş kurdelenin de tütü eteğe çok özel bir hava kattığını düşünüyorum. Görseldeki çiftimizin birlikte giydikleri gelin damat t-shirtleri, nişan olayının hem eğlenceli hem de sıra dışı bir organizasyona kavuşmasını da sağlamış.

Eteğin çok pileli olabilmesi için yoğun tütü tülü kullanıldı. Yaklaşık olarak 32 metrekare tül harcanan bu çok özel modeli, hanımefendinin isteği üzerine özel olarak hazırladım. Yaz aylarında insanı boğan sıkan abiyeler yerine daha spor ve eğlenceli bir organizasyon için bir araya gelen çiftimizin bu mutluluklarını gözlerinden okumak mümkün. Hemen her fırsatta özel günlerin özel kıyafetlerle renklendirilmesi gerektiğini belirttiğim blog sayfamda böyle mutluluklara bir nebze de olsa katkı sunduğumu düşünüyor olmak beni gerçekten sevindiriyor.

Pembe Kurdeleli Beyaz Kabarık Tütü Etek Malzemeleri

Kullandığım malzemelere gelince, öncelikle beyaz kolalı kristal tütü tülü, özel pamuklu saten kumaş (astarı için), kemer olarak kullanılmak üzere çift taraflı saten kurdele, beyaz  ve kurdele ile aynı renkte dikiş ipliği, biraz hayal gücü ve müşterimizin beden ölçüleri.

 

 

(Visited 885 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Duygu dedi ki:

    Bu tütünün fiyatını öğrenebilir miyim acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.