Soft Pileli Beyaz Tütü Etek

Soft pilelerle kabarık bir forma ulaşan beyaz tütü etek modeli yaz boyunca en çok talep edilen modellerimden oldu. Kemer bölümü bir şelaleyi andıran tütü etekte kullanılan pembe saten kurdele detayı ile düğünlerde, davetlerde ve özel gün kutlamalarında rahatlıkla giyebileceğiniz bu model diğer tütü modellerinden oldukça farklı.

soft-tutu-etekSoft Pilelerle Çok Daha Kabarık

Mevcut modellerimde kullandığım beli lastikli tütü modelleri, kabarık etek isteyenlerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veremiyordu. Daha soft pileleri ve bel bölümündeki özel dikim tekniği ile bu etekler diğer tüm etek modellerinden daha kabarık bir görünüme kavuşuyor. Kemer bölümü bir şelaleyi andıran eteğimiz, dizaltı etek tercih edenlerin tercih ettiği modellerden.

Her Bedene Özel Dikim Avantajı

Büyük beden giyenler dahil tüm bedenlere uyarlanabilen tütü modelleri, hem rahat bir kullanım hem de şık bir duruş sağlıyor. Beyaz tülün büyüsünü tamamlayan geniş saten kurdele daha estetik bir görünümü garanti ediyor. Soft pileli beyaz tütü etek modeli, daha zarif pilelere sahip. Bu nedenle eteğin astarıyla birlikte çok hoş bir forma kavuştu. Eteği sipariş ettiğinizde size ulaşarak tam beden ölçülerinizi alıp eteğin size özel hazırlanmasını sağlıyorum. Böylece beden uyuşmazlığı gibi bir sorun da ortadan kalkmış oluyor.

soft-tutu-etek-2Kolayca Kombinler Oluşturabilirsiniz

Dizaltı tütü etek modellerinden biri olan soft pileli beyaz tütü etek, kolay kombin imkanı sağlıyor. Aynı renk tercih edebileceğiniz beyaz bir bluz, gömlek ya da tshirt ile birlikte başarılı kombinler oluşturabilirsiniz. Eteğimiz çırt bantlı ve kopçalı olarak iki farklı modelde hazırlanıyor. Hangisinin kullanılması gerektiğine ise beden ölçüleriniz karar veriyor. Etekle birlikte kullanabileceğiniz abiye çantalar iyi birer aksesuar oluşturabilir. Aynı zamanda giyeceğiniz ayakkabıların kıyafetlerinize uygun ve mümkünse topuklu olması sizi ön plana çıkaracaktır. soft-beyaz-tutu-etek-3

Beyaz Her Dönem Moda

Yaz sezonunda etek modasında ve özellikle tül etekler giymeyi sevenler için moda rengin beyaz olduğunu söylemeliyiz. Bir düğüne katılacaksanız ve gelinle aynı renk giymek istemiyorsanız elbette daha farklı renkler seçebilirsiniz. Beyaza alternatif olarak krem ya da ekru tütü etek modelleri denenebilir.

Tütü Etek Satın Al

Etek ile ilgili daha detaylı bilgilere, beden ölçülerine ulaşmak için buraya tıklayabilir, sunulan alternatif ödeme seçenekleri arasında kapıda ödemeli olarak eteği sipariş edebilirsiniz. Yaz aylarındaki düğünlerin, nişanların aranan kıyafetleri arasında yer alan tütü etek modelleri arasında daha farklı modelleri ziyaret edebilirsiniz.

 

 

(Visited 1.099 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Dumi dedi ki:

    Anne kız tütü etek istiyoruz sıparişi ve ölçulerimizi nereye yapacaz

  2. Duygu dedi ki:

    Bu etek için fiyat alabilir miyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.