Beyaz Tütü Etek Kombin

Beyaz tütü eteklerin büyülü dünyasına adım atmayı düşünenlerin tereddüt ettikleri en önemli konu doğru kombini oluşturmak. Daha önce tütü etek giymemiş biri iseniz bunun gayet normal olduğunu söyleyebilirim. Ancak tütü eteğin ne olduğunu ne zaman ve ne şekilde giyilmesi gerektiği konusunda birkaç küçük açıklama yapmayı doğru buluyorum.

Tütü Etek Nedir?

beyaz-tutu-etekSon 6 yılda modasını kaybetmeyen kabarık tül eteklere genel olarak tütü etek deniyor. Tütü eteklerin doğuşu çoğunlukla amatör tasarımcılar tarafından dikiş makinası ya da dişik ipliği kullanılmadan tamamen elde hazırlanabilen eteklerdir. Tütü Yapımı, kategorisinde bolca örneği bulunan bu etekler kurdele üzerine bağlanarak hazırlananlardan. Böylece kendi tütü eteğinizi kendiniz, dikiş makinası olmadan da hazırlayabilirsiniz.

beyaz-tutu-etek-2Modası kısa zamanda tüm dünyaya yayılan tütü etekler, büyük küçük herkesin ilgisini çekmeyi ve beğenisini kazanmayı başardı. Bu arada büyük bir sektörün de doğuşuna sahne olduğu için özellikle büyüklere yönelik olarak pek çok model oluşturuldu.

Bu yazımda tütü etek giyerken doğru kombini nasıl oluşturabileceğimiz konusundaki fikirlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Beyaz tütü etek tütü etek modelleri arasında en çok tutulan modellerden biri. Hem özel günlerde, hem de iş yaşamında ve gündelik hayatta kendine kolayca kullanım alanı bulabiliyor. Bu nedenle hemen her bayanın giyebildiği beyaz tütü etek giyenler, doğru bir kombin için öncelikle eteğin modelini doğru seçmeliler. Çünkü kilo problemleriniz varsa, kabarık tütülerden uzak turmalısınız. Ancak fit bir vücuda sahipseniz ve kabarık eteklerden hoşlanıyorsanız, kabarık beyaz tütü etek modeli, kendinizi prensesler gibi hissetmenizi sağlayabilir.

Etek modelini seçtiyseniz sıra üst bülüm, ayakkabılar ve aksesuarlara geldi. Beyaz rengin hemen tüm renklerle kolayca kombinler oluşturabildiğini sizler de biliyorsunuz. Beyaz kabarık bir tütü etek ile siyah bir gömlek ya da bluz gerçekten dikkat çekici bir kombin oluşturabilir. Ayakkabılarda siyah, kahve tonlarındaki modeller tercih edilebilir. Ayakkabı seçiminde olabildiğince spor modeller tercih edilmelidir. Çanta seçiminde son dönemin moda modelleri arasındaki taşlı, abiye çantalar hem şık hem de asil bir duruş için gerekli olabilir.

Beyaz tütü etekler ile oluşturacağınız kombinleri, düğün, nişan, kutlama geceleri gibi özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz gibi, gündelik yaşamda ve iş yaşamında da rahatlıkla giyebilirsiniz. Hem şık hem sıra dışı hem de sağladığı rahatlıkla kolay kullanım sunan tütü etek modelleri arasında önerebileceğimiz büyükler için beyaz tütü etekler, yaşamın her anında giyebileceğiniz ve kolayca kombinler oluşturabileceğiniz etekler arasında yer alıyor.

 

(Visited 279 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.