Tütü Etek Fiyatları

tutu-etek-fiyatlariTütü modelleri, kendin yap ürünler olarak ortaya çıkan bir moda olarak hayatımıza girse de, ilerleyen zamanda dünyanın hemen her yerinde ticari bir ürün halini alarak, piyasada tütü etek fiyatları da belirlendi. Girişimci ruha sahip yurdum insanı da bu durumun elbette gerisinde kalmıyor. Pek çok butik, ev hanımı ve markalar her sezonda yeni yeni tütü etek modelleri hazırlayarak müşterilerine sunuyorlar. Bu yazımızda tütü etek fiyatları ve tütü etek fiyat öğrenmek isteyenlerin meraklarını gidermeyi uygun buldum.

Tütü etek fiyatları öncelikle iki kategoride değerlendiriliyor. Bunlardan ilki çocuklar için tütü etek modelleri, ikincisi ise büyükler için tütü etekler. Sizin de kolayca tahmin edebileceğiniz gibi, çocuklar için tütü etek modelleri çok daha uygun fiyatlı.

Çocuklar İçin Tütü Etek Fiyatları

Daha küçük butikler, benim ve arkadaşlarım gibi, evinde yakın tanıdıklara tütü etek hazırlayanlar için oldukça yorucu bir uğraş olduğu için daha kaliteli ürünler ortaya çıkıyor. Ancak bunların fiyatları elbette toplu üretim yapan firmalardan biraz daha yüksek olabiliyor. Söz gelimi, özel dikim yapan bir butikte bu ürünleri 35-40TL civarında alabiliyorken, benzer ancak daha az kaliteli bir modeli internet mağazalarında 20TL civarında bulabilmeniz mümkün. Bu fiyata saç bandıda elbette dahil.

Büyükler İçin Tütü Etek Fiyatları

Büyükler için tütü etek fiyatları, çok yoğun tül ve modele göre astar kullanımı nedeniyle çok daha yüksek fiyatlardan alıcı buluyor. Zaten bu alanda çok fazla dikim yapan butik bulabilmeniz mümkün değil. Çünkü çok fazla ve çok farklı model var. Daha kabarık kıyafetler giymekten hoşlanmayanlar için bu modelleri pek önermiyoruz. Beden konusuna hiç girmiyorum bile. Bu ürünler ve sitemizde satışa sunduğum büyükler için tütü etek modelleri ise 90-120TL arasında değişiyor. Elbette bu fiyatların esnek olmasında eteğin uzunluğu ve kabarıklığının istenen özelliklere uygun olarak hazırlanması da önemli bir etken. Bir diğer önemli etken ise büyükler için bağlama tütü etekler yerine daha çok dikilerek hazırlanan tütü etekler olması.

Tüm bunlar göz önüne alındığında özel günler için giyilebilen tütü etek modellerinin hem gösterişli hem de uygun fiyat aralığında olduğunu söylememiz mümkün. Çünkü tütü modellerine alternatif olan abiyelerin çok daha yüksek fiyatlara sahip olduğunu söylemeliyim.

 

(Visited 371 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.