Bayramlık Tütü Modelleri

Bayramın tüm coşkusunu en iyi yaşayan çocuklarımız için bayramlık tütü modelleri, kıyafet seçimi için çok farklı ve güzel bir tercih olabilir.

bayramlik-altin-tutu-etek

Bayramda Kızıma Ne Giydirsem?

Bayramların hepimiz için mutluluk, sevgi, hatırlanma, saygı ve barış günleri olduğunu söylememize gerek yok. Bayram denince hepimizin çocukluğundaki hatıraları öncelikli olarak aklımıza gelmiyor mu? Ailemizin bizlere aldığı bayramlıklar, bayram gününün sevinci, ailenin hep bir arada olması, mutluluklara mutluluk katan anılara kapı aralıyor. Bayramda miniş kızıma ne giydirsem telaşında olanlar için farklı bir alternatif de tütü etekler.

Hele bir de kızınız 1-2 yaş aralığındaysa tütü etek modelleri tam da aradığınız kıyafetler olabilir.Son 6 yılda tüm dünyada popüler olmuş tütü etek modası özel günlerin özel kıyafetleri arasındaki yerini kimseye kaptırmadı. Kolay erişilebilir fiyat aralığında oluşları, daha amatör ve el emeğinin ön planda oluşu nedeniyle büyük bir beğeni kitlesine sahip tütü etekler, bayramda kızınıza giydirebileceğiniz yeni modelleriyle karşınızda.

Bu yazımızda farklı renklerde hazırlanmış tütü modellerini sizlerle paylaşmak ve bayramınızı da kutlamak istedik.

Küçük yaş grupları için satın alabileceğiniz tütü modelleri arasında en tutulan ve gerçekten çok kabarık bir görünüme sahip olanlar bağlamalı tütü etek modelleri.

Rengarenk özel tütü tülü kullanılarak el emeği dikiş kullanılmadan hazırlanan bu modeller gerçekten göz alıcı ve kolay kullanım sunan ürünler arasında.

Bağlamalı tütü eteklerle birlikte kombinleyebileceğiniz tshirtler, bluzlar ve saç bandıyla birlikte gerçekten kızınızı çok şık bir görünüme kavuşabilir. Bağlamalı tütü modelleri, bir balerin edasıyla kabarık görünümüyle bayramda tüm akrabalarınızın ve konuklarınızın ilgi odağı olabilecek güzellikte ve renklerde hazırlanıyor.

Bağlamalı tütü etek modellerinin önemli bir avantajı da, bel bölümünde kullanılan kurdelenin üzerine bağlanarak yerleştirilmiş olan tütü tüllerinden oluşması. Bu sayede hem kemer hem de bağlarken yapacağınız güzel bir fiyonkla çok daha estetik bir tütü modeli elde edilmiş oluyor.

Tütü etek siparişi verirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise kızınızın bel ölçüsünü tam olarak alabilmeniz. Vereceğiniz tam ölçüyle kızınıza özel bir ürün hazırlanabilir. Ya da sitemizdeki tütü yapımı konularını detaylıca inceleyerek de kızınıza bayramlık tütü etek hazırlayabilirsiniz. Hem el emeği hem de oldukça uygun maliyetlere unutulmayacak bir bayramlık kıyafet için yapmanız gereken tek şey, hazırlayacağınız modele sevginizi katmanız. Sitemde kendi hazırladığım, çocuklar ve yetişkinler için tütü modellerini takip ederek, çok daha farklı sizi yansıtan modelleri bulabilmenizi umut ediyorum. Ramazan Bayramının hepimize huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini Allah’tan diliyorum. Sağlıcakla kalınız.

(Visited 257 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.