LCW Tütü Etek Modelleri

Çocuk ve genç spor giyimin ülkemizdeki köklü markası, yaz sezonunda çocukların severek giyecekleri lcw tütü etek modelleriyle dikkat çekiyor. Özel günlerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan tütü etek modelleri, LCWaikiki mağazalarında ilgi gören ve çabucak tükenen ürünlerden.

lcw-tutu-etek-4LCW tütü etek modelleri arasında sizler için beğendiğim modelleri burada sergiliyorum. Yalnızca çocuklar için sunulan Lcw tütü etekler, uygun fiyata sunulan standart ürünlerden oluşuyor. Bu nedenle çok büyük bir beklenti içinde olmayın. Bu fiyata piyasada bulabileceğiniz, çocuklar için tütü etekler arasında en uygun fiyatlı olanlar diyebilirim. lcw-tutu-etek-2

Lcw Tütü Etek Fiyatları

Fiyatlarda, kullanılan malzemeyle paralel olarak farklılıklar da söz konusu, çok daha kabarık tütü eteklerin biraz daha yüksek ücretli olduğunu söyleyebilirim. 19,90TL’den başlayan fiyatlara sahip olan tütü etekler 49,90Tl aralığında mağazalarda ve online satış mağazasında satışta. lcw-tutu-etek

Aileler Lcw Tütü Etekleri Tercih Ediyor

Düğünler, nişanlar, okul etkinlikleri ya da davetlerde çocuklarını farklı kıyafetler içinde görmek isteyen pek çok aile tütü etek modellerini tercih edebiliyor. Çünkü hem gösterişli hem de uygun fiyat sunuyor. Eteklerin tutulmasındaki bir başka unsur ise, kullanılan tülün çocukları adeta prensese dönüştürmesi. Her annenin minik kızı aslında onların da birer prensesi.

Tütü Etek Detaylarılcw-tutu-etek-5

Tüm Lcw tütü etekler bel lastikli olarak hazırlanmış. Lastiğin çok yüksek kalitede olmadığını hemen anlayabilirsiniz. Ancak gerek tül ve gerekse penye astarı incelediğinizde lastiğin ihtiyaca cevap verebilecek düzeyde olduğunu söyleyebilirim. İncelediğim tüm ürünlerin, özellikle kabarık tül modellerinin sanki çok yıpranmış gibi durduğunu söylemekte yarar var. Ancak hergün binlerce müşteriyi ağırlayan raflarda yer alan eteklerin bu kadar denenmesi nedeniyle de bu görünüme sahip de olabilir diye düşünüyorum. Tüm bunlara rağmen, desenli tütü tülünden hazırlanmış olan mint tütü etek modelini ve bordo tütü etekleri beğendiğimi söyleyebilirim.

 

(Visited 690 times, 1 visits today)

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.