Ponpon Tütü

Ponpon tütü etek, 1 yaş tütü etek modelleri içinde farklı bir hava taşıyor. Tütü eteğin hem bel bölümünde kullanılan saten hem de tülün içine ustaca yerleştirilmiş olan keçe ponponlar çok daha özel bir görünüm kazandırıyor.

ponpontutuPonpon tütü yapımında kullanılan özel kristal tülün yanı sıra kaliteli astar ve bel bölümü için çift taraflı saten kumaş kullanıldı. Diğer tütü eteklerin aksine daha az kabarık bir model olan ponpon tütüler, içinde kullanılan keçe ponponlar için balon etek formuna sokuldu.

1 Yaş Doğum Günleri İçin

ponpontutu3

Özellikle ilk yaş günü kutlamalarında kızını farklı bir kıyafetle görmek isteyen annelerin tütü etek seçerken akıllarında bulunması gereken alternatiflerin başında ponpon etekler geliyor.

Bonbon Şeker Havası Katıyor

ponpontutu2Bu tütü etek, kızınızın doğum gününde ya da bir yakınınız düğün, nişan gibi özel günleri için giydirebileceğiniz bonbon şeker havası taşıyan bir ürün. Gerek kullanılan kristal tülü gerek kaliteli saten astarı ve gerekse ponpon keçe detaylarıyla bonibon kutusundan çıkan minik yavrunuz, davetteki tüm dikkatleri üzerine çekmeyi ve tüm davetlilerinizi gülümsetmeyi başaracaktır.

Çok Daha Kullanışlı

Bağlama tütü eteklerin aksine dikilen tütü etek modellerinin çok daha uzun süre deforme olmadan kullanılabildiğini unutmayın. Çünkü bağlamalı modelleri kullan at ürünler sınıfında bulunuyor. İlk birkaç saatlik kullanımla bile eski havalı görünümünü kolayca kaybedebiliyor.

Oysa dikilen tütü etek modellerinde bu sorun neredeyse yok gibi. Daha sık pileler ve astarın varlığı çok daha uzun süre deforme olmadan ya da askıda kızınızın defalarca giyebilmesi için kendine kolayca yer bulabilen bir ürün.

Beli Lastikli Ponpon Tütü

Bel kısmı eteklerde oldukça kolay aşılabilen problemlerden biri. Çünkü belde kullanılan bel(paça) lastikleri hem daha sağlam hem daha esnek. Bu nedenle tüm kıyafetlerde ve özellikle tütü etek modelleri içinde kullanım kolaylığı sunuyor. Kolay kullanım yanında biraz daha uzun süre giyilebilen ürün olmaları da tercih edilmelerinde önemli etkenlerden.

Şeker Kızınız İçin Şeker Desenler

Ponpon tütü eteklerde kullanılan keçe ponponlar adeta birer şeker havası katıyor. Yaş gününde evin ve konukların neşesi ve şekeri olabilecek olan bu tütü etekler, tüm davetlileri gülümseten ve mutlaka satın alınan yerin sorulduğu modellerimizden birini oluşturuyor.

 

(Visited 748 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.