Pembe Anne Kız Tütü Etek Modeli

Doğum günü kutlamalarının aranan kıyafetlerinden olan anne kız tütü etekler, kutlama programında anne ve kızın çok daha şık ve özel bir kıyafet ihtiyacı için iyi bir alternatif. Sitemizde değerli ziyaretçilerimden zaman zaman pek çok tütü etek isteği alıyorum. Bunlardan birini daha dikip tamamladım ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Pembe Anne Kız Tütü Etek Modeli, hem kullanılan kumaşı hem de kullandığım çok özel pembe rengiyle gerçekten göz dolduruyor.

IMG-20160512-WA0004

Bağlanarak hazırlanan tütü etek modelleri yerine açık söylemek gerekirse, biraz zahmetli ancak dikilerek hazırlanan tütü etekler çok daha gösterişli ve güzel duruyor. Hazırladığım pembe anne kız tütü etek modeli için kullandığım malzemeler, kolalı kristal tül, 3 cm genişliğe sahip esnek elastik, pamuklu saten kumaş, fiyonk için ise yine pembe anne kız tütü etek modeline uygun pembe saten kumaştan oluşuyor.

Astar Yerine Saten Kumaş

Pek çok kendin yap sitesinde karşılaşabileceğiniz tütü etek dikimi örneklerinde tütü eteklerin dikiminde saten ince astar kullanıldığını gözlemleyebilirsiniz. Ancak ben bu modellerimin kabarık olmasını istemedim. Bu nedenle eteğin içini göstermemesi için saten klasik astar yerine, içi pamuklu özel bir saten kumaş kullanmayı kararlaştırdım. Çünkü hem çok daha hoş bir görünüşe sahip oldu. Hem de her zamankinden çok daha güvenli. anne-kiz-tutu-etek-modeli

Kullandığım kaliteli saten kumaş ile etek çok daha özel bir duruş kazandı diye düşünüyorum. Çünkü saten astarlar hem çok ince hem de kısa sürede kolayca deforme olabiliyor. Bunun önüne geçmek için kullanabileceğiniz en iyi kumaş pamuklu saten kumaş olabilir. Pek çok rengini kumaşçılardan bulabilirsiniz, ancak ben bu modelde beyaz saten kumaş kullanmayı tercih ettim. Bel bölümünde de lastiğin geçmesi için yine saten kumaştan yaptığım kemer bölümü var. Tütü etek modelleri için iki farklı dikim yöntemi mevcut. Bunlardan ilki ve benim sizlere tavsiyem beli lastikli modeller, ikincisi ise fermuarlı tütü etek modelleridir. Ancak fermuarın etekteki çirkin duruşu ve lastikli modellerin beli daha iyi kavraması nedeniyle herkese bel lastikli modelleri tavsiye ediyorum. İstek üzerine anne için midi boy tütü etek hazırlandı.

anne-kiz-tutu-etek

Pembe Anne Kız Tütü Etek Modeli, kızın eteğinde de aynı malzemeler kullanılarak belinde küçük bir fiyonk detayı eklendi. Görseldeki anne kız tütü etek modelinde gördüğümüz kızın eteği, bir yaş grubu doğum günü tütü etektir.

Tütü Etek Özel Sipariş

Tutumodelleri.com sitem aracılığıyla yaklaşık olarak iki yüzün üzerinde modeli sizler için inceledim ve yazdım. Bu modelleri inceleyen ziyaretçilerimden zaman zaman özel tütü etek siparişleri aldığımı söylemiştim. Bu siparişler kimi zaman kabarık tütü etek modelleri olabildiği gibi, zaman zaman görselde hazırlamış olduğum anne kız tütü etekler gibi, kabarık olmayan modeller de olabiliyor. Daha az kabarık tütü etek yapımı için kullanılan tül büyüklüğü kadar hazırlanacak pile detayları da büyük öneme sahip.

Sizler de doğum gününüzde anne kız tütü etek siparişi vermek istiyorsanız. Buradan sitemiz üzerinden benimle irtibata geçebilir ya da bu sayfadan yeni tütü etek modellerini sipariş edebilirsiniz.

 

(Visited 1.513 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.