Okuma Bayramı Kıyafetleri Tütü Etek Modelleri

Okuma bayramı okumaya geçen miniklerin mutluluklarını tüm davetlilerle paylaştıkları etkinliklerden. İlkokul 1.sınıf öğrencilerinin çok değerli öğretmenlerinin gözetiminde ve rehberliğinde hazırladıkları bu güzel gösterilerde okuma bayramı kıyafetleri de mutlaka özel olmalı.

Bu nedenle okuma bayramı kıyafetleri tütü etek modellerini sizlere sunuyorum. Umarım beğenirsiniz. Aralarında tek renk olarak hazırladıklarım da var. İki renkli ve hatta kat kat hazırladığım tütü etek modelleri de yer alıyor.  Okuma bayramı etkinlikleri için kız çocuklarının rahatlıkla kullanabileceği tütü etek modelleri yaşa ve bedene göre özel olarak hazırlanıyor. Dilediğiniz renklerde ve sayıda hazırlayarak adresinize gönderim sağlayabilirim.

İlkokul 1.sınıf öğrencileri için hazırladığım okuma bayramı kıyafetleri tütü etek modellerine dilerseniz aşağıdaki videoyu da izleyerek karar verebilirsiniz. Özel kristal parlak ve yumuşak tül kullanılarak hazırlanan modeller arasında kırmızı beyaz tütü ve kırmızı siyah tütü modeli popüler tasarımlarım arasında yer alıyor.

Kız öğrenciler için gerçekten kabarık tütü etek modelleri hazırlanan programda çocuklarımız çok daha şık olabilirler. Bunun yanında uygun fiyat avantajıyla hem çok gösterişli hem de çok uygun bütçelerle bu güzel günü geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

(Visited 156 times, 1 visits today)

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.