Anaokulu Gösteri Kıyafetleri Tütü Etek Modelleri

anaokulu_tutuYıl ve dönem sonlarında anaokullarında yapılan gösterilerin heyecanına heyecan katmak için anaokulu gösteri kıyafetleri tütü etek modelleri iyi bir alternatif olabilir. Yapılan dans ve müzikal çalışmaları için çok daha uygun bütçelerle daha görsel sonuçlar elde edilebilir.

Hem sayfamızda hem de video paylaşım kanallarında yayınımı yaptığım tütü modellerine mutlaka bakmalısınız. Anaokullarına ve öğrencilerine özel olarak el yapımı tütü modelleri hazırlıyorum. Bu sayfadan iletişime geçerseniz anaokulu gösteri kıyafetleri tütü etek modelleri ile ilgili fiyat ve teslim tarihi verebilirim.

Ev hanımı olduğum için evimde özellikle öğrencilerin giyebilecekleri tütü etekler yaparak aile bütçeme katkı sağlıyorum. Hem boş zamanımı değerlendiriyor, hem de çocuklar için yararlı bir şeylerle uğraşmak bana zevk veriyor.

Tütü etek modellerim, tek renkli tütü etekler, iki renkli ve kat kat modeller ve büyükler için tütü eteklerden oluşuyor. Anasınıfına giden kız çocuklar için hazırladığım tütü etek çalışmalarımı bloğum aracılığıyla paylaşıyorum. Aşağıdaki videoda mevcut hazırlamış olduğum tütü etek modelleri var. Bu modellerin dışında beğendiğiniz farklı bir model tütü varsa iletişime geçmeniz yeterli. Bu modelleri de sizin için kolaylıkla hazırlayabilirim.

Tütü etekler için en iyi katilede yumuşak tütü tülü kullanıyorum. Etekler son derece rahat ve beden ölçülerine uygun olarak standartlar dikkate alınarak hazırlanıyor. En doğru anaokulu gösteri kıyafeti olması için mutlaka beden ölçülerine göre size özel tütü yapıyorum.

(Visited 301 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.