Tütü Etek Fiyatları

Tütü Etek FiyatlarıHem küçükler hem de büyükler için bolca modeli bulunan tütü etekler partiler ve küçük organizasyonlarda kullanıldığı kadar, çok daha özel bulunan mezuniyet törenlerinin de aranan ve tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Bu nedenle tütü etek fiyatları da küçükler için farklı yetişkinler için de farklı fiyatlarla satın alınmayı bekliyor.

Küçükler İçin Tütü Etek Fiyatları

Tütü Etek FiyatlarıKüçüklerin en özel günlerini oluşturan doğum günlerinin aranan kıyafetleri arasındaki yerini koruyan tütü etekler, standart özelliklerinin yanında sunulan çeşitli alternatiflerle fiyatları da değişebiliyor. Örneğin 1 yaş doğum günü için kaliteli ve bebeğinize özel olarak hazırlanan tütü etekler, 40 Tl ile 120 TL arasında değişen fiyatlara sahip.

Anaokulları ve kreşlerin etkinliklerinde kullanılabilen yalnızca etek olarak sunulan modeller ise çoklu olarak sipariş edildiğinde çok daha uygun fiyatlara bulunabiliyor. Bu ürünler 25TL ile 50TL arasında değişen fiyatlara sahip.

Tütü etek fiyatları için belirleyici diğer bir unsur ise kullanılan malzemeler. Kullanılan tülün ve tül ile birlikte eteğin albenisini artıran her özellik fiyatı ile doğru orantılı olarak artırıyor. Özel kurdeleler, boneler, saç bantları, fiyonklar gibi farklı aksesuarlar tütü eteklerin çok daha havalı olmasını sağlarken aynı zamanda tütü etek fiyatları nın da diğerlerine oranla biraz daha yüksek oluşuna neden olabiliyor.

Yetişkinler İçin Tütü Etek Fiyatları Biraz Daha Yüksek

Bunun ilk nedeni, elbette bir konfeksiyon ürünü olmaktan çok özel olarak kişiye özel olarak hazırlanıyor oluşu. Tütü etekleri de diğer eteklerden ayıran en önemli özelliği de el emeği ve göz nurunu kişiye özel olarak sunuluyor oluşu. Yetişkinler için tütü etek fiyatları bu nedenle 100TL ile 250TL arasında değişen rakamlara sahip. Özellikle yurtdışında faaliyet gösteren el emeği ve kişiye özel etekler hazırlayan tasarımcılarda bu rakam ülkemizdekinden çok daha yüksek. Beğenilen ve tutulan modeller 125$ dan başlayıp 200$ a kadar pek çok seçenekte sunuluyor.

Yetişkinler için hazırlanan tütü etek fiyatlarına etki eden bir diğer husus ise çok daha fazla tül ve tülle birlikte mutlaka özel kumaşların da kullanılıyor oluşu. Elle dikilen ve çoğunlukla el emeğinin ve kişiye özel olarak hazırlanıyor oluşu da tütü etek fiyatlarının belirlenmesindeki bir diğer önemli neden.

 

(Visited 295 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.