Tütü Elbise Modelleri 2016

Tarz giyime yeni bir bakış getiren ürünlerden olan tütü elbise modelleri, 2016 yılında pek çok tasarımcının ve markanın da dikkatini çekmeyi başarmış görünüyor. Bu nedenle 2016 yılında elbise modellerinde tül detaylar ön planda.

Geçtiğimiz yıldaki modellere göre tütü elbise modellerinde daha kabarık tüllerin tercih edildiğini söylemek güç değil. Pudra, lila ve siyah modellere yeni sezonda gri ve füme tütü elbise modellerinin de eklenmesiyle standart renklere pek çok alternatif de eklenmiş oldu.

Bir prensesi andıran modellerin yanında, günlük kullanımda şık zarif ve daha spor bir hava katan tütü elbise modelleri içinde bu yılın modası olan ve benim beğendiğim modelleri sizlerle paylaşmak istedim.

Bedeni Saran Tütü Modelleri Çok Moda

Tütü modası giyim hayatımıza eteklerle girse de artık tütü elbise modellerinde de hem etek hem de üst bölüm tamamen tüllerle bedeni sarıyor. Daha şık ve görsel olarak etkileyici bir görünüme sahip tütü elbise modelleri bu yılın modası durumunda.

Dantel Ayrıntılarla Hem Gündelik Hem De Özel Anlar İçin Kullanılabiliyor

Tütü elbiselerde kullanılan aynı tonlardaki dantel işlemeli gömlekler hem gündelik yaşama hem de özel anlar için abiye olarak tercih edilebiliyor. Kullanım kolaylığı kadar sunduğu rahatlıkla da pek çok gencin tercihi durumundaki tütü elbiseler, her genç kızın hayalindeki tül gelinliklerin aynı zamanda küçük bir provasını da andırdığı için ilgi görüyor.

Prensesler İçin Tütü Elbiseler

Tütü elbiseler bir prensesin giyiminin kendi hayatına uyarlanması fikriyle başlayan bir moda olsa da pamuk prensesin masalındaki kabarık eteğinin kendi gardırobunda bulunduğunu görmek ve istediği zaman giyebilmek çoğu genç kızı heyecanlandırmaya yetiyor.

(Visited 510 times, 1 visits today)

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.