Pembe Anne Kız Tütü Modeli

Pembe Anne Kız Tütü Modeli

Bu pembe renkli tütü modeli, kendisine gerçekten güvenen annelerin kullanabileceği bir model. Tütü,  mini bir formda olduğundan dolayı bacaklarınızın formda olması şart.  Aynı zamanda kabarık durduğundan dolayı da dikkatleri tamamen üzerinize toplayacaktır.

tütü eteğin üzerine sizin ve kızınızın vücudunu tamamen saran askılı ya da boyundan bağlamalı bir badi giyebilirsiniz. Tüm dikkatin etekte toplanması adına etekle kullanılan diğer parçaları daha sade olması gerekmektedir. Bu kombin, yaptığınızda saçınızı açık bırakmanız hoş bir görüntü ortaya koyacaktır. Ayrıca su dalgası veya kırık fön gibi saç modelleri de mutlaka değerlendirmeye almalısınız. Ayakkabı olarak düztaban bir model seçerseniz tüm kombini bir anda istenilen görüntüden uzaklaştırmış olursunuz. Bu nedenle mutlaka topuklu ayakkabı seçmelisiniz. Kızınız için topuklu olmasa da sevimli ve daha dişi bir model seçmekte fayda bulunuyor.

pembe-anne-kiz-tutu-modeli

(Visited 512 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

8 Comments

Add Yours
  • 2
   admin

   İletişim için maili tercih ediyorum. Gönderdiğiniz mesajlarda mail adresinizi yazarsanız size en kısa sürede dönüş yapabilirim. İyi günler, ilginize teşekkür ederim.

   • 3
    AYŞENUR

    Merhaba,

    Ben Ayşenur bu resimdeki sadece bebek ürünlerini sipariş vermek istiyorum. Kızımın 1 yaş doğumgününde giydirmek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.