Pembe Anne Kız Tütü Modeli

Pembe Anne Kız Tütü Modeli

Bu pembe renkli tütü modeli, kendisine gerçekten güvenen annelerin kullanabileceği bir model. Tütü,  mini bir formda olduğundan dolayı bacaklarınızın formda olması şart.  Aynı zamanda kabarık durduğundan dolayı da dikkatleri tamamen üzerinize toplayacaktır.

tütü eteğin üzerine sizin ve kızınızın vücudunu tamamen saran askılı ya da boyundan bağlamalı bir badi giyebilirsiniz. Tüm dikkatin etekte toplanması adına etekle kullanılan diğer parçaları daha sade olması gerekmektedir. Bu kombin, yaptığınızda saçınızı açık bırakmanız hoş bir görüntü ortaya koyacaktır. Ayrıca su dalgası veya kırık fön gibi saç modelleri de mutlaka değerlendirmeye almalısınız. Ayakkabı olarak düztaban bir model seçerseniz tüm kombini bir anda istenilen görüntüden uzaklaştırmış olursunuz. Bu nedenle mutlaka topuklu ayakkabı seçmelisiniz. Kızınız için topuklu olmasa da sevimli ve daha dişi bir model seçmekte fayda bulunuyor.

pembe-anne-kiz-tutu-modeli

(Visited 525 times, 1 visits today)

Benzer Yazılar

Sevebilirsin...

8 Yanıt

 1. Nevin ALTINSOY KANAT dedi ki:

  Sizinle sipariş için nasıl iletişim kurabilirim … Acil olarak … Telefonunuz var mı ?

  • admin dedi ki:

   İletişim için maili tercih ediyorum. Gönderdiğiniz mesajlarda mail adresinizi yazarsanız size en kısa sürede dönüş yapabilirim. İyi günler, ilginize teşekkür ederim.

   • AYŞENUR dedi ki:

    Merhaba,

    Ben Ayşenur bu resimdeki sadece bebek ürünlerini sipariş vermek istiyorum. Kızımın 1 yaş doğumgününde giydirmek istiyorum.

 2. Doga dedi ki:

  Merhaba Kolay gelsin

 3. Gülçin dedi ki:

  8 aylik bebeğim ve benim icin tutu istiyorum kirmizi olucak fiyat nekadar

 4. Feraye dedi ki:

  Fiyat ogrenebilirmiyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.